صفحه اصلی نقشه راه رویدادها تالار گفتگو نقشه سایت درباره ما گزارش ها English
     
 
  اولين سمينار تخصصي پروژه سامانه ارتباطات هوشمند خودرويي با عنوان مقدمه اي بر استانداردهاي ارتباطات هوشمند خودرويي (CALM FAST) در تاريخ 06/03/91 در سازمان جهاد دانشگاهي صنعتي شريف برگزار شد.

 

naltrexone reviews reddit

naltrexone reviews webmd blog.e-lecta.com

prednisolon bivirkninger

prednisolon bivirkninger

فناوري ارتباطات خودروئي با هدف بهبود ايمني تردد خودروها، تسهيل در مديريت ترافيك و ارائه خدمات ارزش افزوده به خودروهاي در حال حركت مطرح شده است. در راه توسعه اين فناوري، چالش­هاي مختلفي با توجه به اهداف بکارگيري و همچنين ويژگي­هاي خاص شبکه­هاي خودرويي وجود دارد که از جمله مي­توان به نياز به سرعت عمل بالا در فرايند انتقال پيام، امنيت اطلاعات، پوشش کاربردهاي متنوع، قياس­پذيري و توسعه­پذيري را نام­برد. در پاسخ به اين چالش­ها تاکنون استانداردها و پروتکل­هاي متنوعي پيشنهاد شده­اند.

يکي از اهداف پروژه سامانه ارتباطات هوشمند خودروئي (CVT)، توسعه بكارگيري فناوري ياد شده در كشور با توجه به دستاوردها و تجارب بدست آمده در ساير کشورها است. بر اين اساس، مطالعه و بررسي استانداردها و پروتکل­هاي تدوين شده در كشورهاي ديگر مي­تواند رويکردهاي مختلف موجود در پاسخ به چالش­هاي توسعه اين فناوري را نشان دهد. همچنين اين مطالعات مي­تواند در توسعه استانداردهاي ملي با توجه با مقتضيات محلي نيز بکار گرفته شود. از اينرو مطالعه و بررسي اين استانداردها و پروتکل­ ها در دستور کار بخش فني پروژه قرار گرفته است. نتايج اين مطالعات به تدريج در قالب سمينارهاي تخصصي ارائه خواهند شد. موضوع اولين سمينار، معرفي اجمالي استانداردهاي موجود در اين حوزه و تشريح استاندارد CALM FAST مي­باشد.

در اين سمينار به موضوعات زير پرداخته مي­شود:

  • اهداف و کاربردهاي شبکه­ هاي خودروئي
  • بررسي چالش­ هاي اين نوع از شبکه­ ها
  • بررسي راهکارهاي ارائه شده براي رفع مشکلات پايه ارتباطات خودروئي
  • معرفي استانداردها و پروتکل­ هاي مطرح شده براي شبکه­ هاي خودروئي
  • معرفي و بررسي پشته پروتکل CALM FAST
  • معرفي استانداردهاي مطرح شده در CALM FAST
  • بررسي روند انتقال داده با استفاده از CALM FAST
  • مزايا و معايب CALM FAST

 

 

 

 

 

91/03/07
 
آخرین تاریخ بروزرسانی ۱۳۹۷/۵/۲
كليه حقوق اين سايت متعلق به پروژه سامانه ارتباطات هوشمند خودرویی است