صفحه اصلی نقشه راه رویدادها تالار گفتگو نقشه سایت درباره ما گزارش ها English
     
 
 گزارش مطالعه تطبيقي كشورهاي پيشرو در زمينه ارتباطات خودرويي از منظر تدوين نقشه راه فناوري ارتباطات خودرويي در کشور

 

free abortions

abortion quotes link

abortion pro life

buy abortion pill

در اين گزارش به مطالعه تطبيقي كشورهاي پيشرو در زمينه فناوري ارتباطات خودرويي با تأكيد بر بررسي چگونگي تدوين نقشه راه اين فناوري پرداخته شده است. به اين منظور در ابتدا كليات و تعاريف در خصوص نقشه راه فناوري آمده است و سپس معيارهايي جهت انتخاب كشورها براي انجام مطالعه مورد نظر ارائه شده است. پس از آن، كشورهاي قابل بررسي به لحاظ توجه آنها به حمل­ ونقل هوشمند و کاربرد فناوري مزبور، انتخاب و نتايج جستجوهاي صورت گرفته براي دسترسي به منابع اطلاعاتي مورد نياز در هر كشور/منطقه بيان شده­ اند. با بررسي دقيق مستندات بدست آمده و ارزيابي آنها، در نهايت کشور آمريکا و اتحاديه اروپا به عنوان دو كشور/منطقه منتخب براي انجام مطالعه تطبيقي برگزيده شده­ اند.

در ادامه، پروژه­ ها و فعاليت­ هاي پژوهشي انجام يافته در زمينه ارتباطات خودرويي در اين دو کشور/منطقه تا حد امکان مورد بررسي دقيق قرار گرفته و به تشريح خروجي­ هاي آنها جهت بهره­ برداري در فرآيند تدوين نقشه راه فناوري ارتباطات خودرويي در کشور پرداخته شده است.

در بخش­هاي پاياني گزارش، درس‌هاي آموخته شده‌ي عمومي و درس‌هايي كه اختصاصاً از فعاليت­ ها و پروژه­ هاي انجام شده مرتبط با موضوع در اروپا و امريكا فراگرفته شده است، ارائه و در نهايت ساختاري براي شيوه تدوين نقشه راه فناوري ارتباطات خودرويي در كشور پيشنهاد شده است.

براي مشاهده گزارش کامل بر روي لينک مربوطه در اين صفحه کليک نماييد .

 

 

 ضمایم
 
 
آخرین تاریخ بروزرسانی ۱۳۹۷/۵/۲
كليه حقوق اين سايت متعلق به پروژه سامانه ارتباطات هوشمند خودرویی است