صفحه اصلی نقشه راه رویدادها تالار گفتگو نقشه سایت درباره ما گزارش ها English
     
 
 شرکت لييار اقدام به خريداري شرکت Arada Systems کرده است که يک پيشرو در زمينه فناوري هاي خودرويي و متخصص در زمينه ارتباطات خودرو با خودرو و خودرو با زيرساخت به شمار مي‌رود.

 

30 نوامبر 2015 - برگرفته از سايت  PRNewswire

شرکت ليار (Lear)، يک تأمين‌کننده جهاني پيشتاز در توليد صندلي و سامانه‌­هاي توزيع برق خودرو، امروز اعلام کرد که شرکت Arada System را خريداري کرده است، شرکتي در حوزه فناوري خودرويي واقع در شهر تروي ميشيگان که در زمينه ارتباطات خودرو با خودرو و خودرو با زيرساخت تخصص دارد.

مت سايمونسيني رئيس و مدير اجرايي شرکت لييار مي‌گويد: « لييار پيشتاز در مديريت قدرت و توزيع سيگنال‌ها در خودرو است. مالکيت Arada Systems، به علاوه دستاوردهاي اخير ما از طريق فناوري  Autonet Mobile، قابليت­‌هاي سخت‌افزاري و نرم‌افزاري را به سبد محصولاتمان مي‌افزايد تا ارتباطات بين خودروها با شبکه­‌هاي خارجي و همينطور با خودروهاي ديگر را به صورت ايمن تسهيل نمائيم. با توجه به تحول عظيم ارتباطات، فرصت­‌هاي رشد فوق­‌‌‌‌‌‌العاده­اي را براي کسب‌وکار خود در بخش الکتريکال خودروها مي­‌بينيم تا به ميزان افزايش نيازها براي مديريت داده‌ها و سيگنال‌ها بتوانيم به تقاضاهاي رو به رشد براي قابليت‌هاي اتصال و ارتباطات در خودروها پاسخ دهيم.»

 شرکت Arada Systems راهکارهاي سخت‌افزاري و نرم‌افزاري V2X را با استفاده از تخصص‌ خود در بخش ارتباطات برد کوتاه اختصاصي 5.9 گيگاهرتزي و ديگر پروتکل‌هاي ارتباطات بي‌سيم از جمله GPS ارائه داده است. Arada راهکارهايي را به صورت نرم‌افزاري توسعه داده است که امنيت بالاي ارتباطات V2X را تضمين کرده و از خودروها در برابر حملات امنيت سايبري محافظت مي­‌کند. محصولات V2X شرکت Arada شامل سري LocoMate از واحد‌هاي کنار جاده‌اي براي زيرساخت‌­ها و واحدهاي درون خودرويي هستند. شرکت Arada داراي 45 کارمند مي­باشد و فناوري خود را در برخي از نقاط دنيا پياده‌­سازي کرده است.

درباره شرکت لييار

اين شرکت يکي از تأمين‌کننده جهاني پيشتاز در توليد صندلي و سامانه‌­هاي توزيع برق خودرو به شمار مي­رود. شرکت لييار تأمين­‌کننده اين موارد براي همه خودروسازان مهم مي­باشد و محصولاتش را مي‌توان در بيش از 300 شرکت خودرويي مشاهده کرد. محصولات لييار در سطح جهاني توسط گروهي متشکل از حدود 135000 کارمند واقع در 35 کشور دنيا، طراحي، مهندسي و ساخته‌‌ مي‌شوند. رتبه کنوني شرکت لييار در رده­‌بندي Fortune از بين 500 شرکت آمريکايي، 174 است. دفتر مرکزي اين شرکت در ساتفيلد در ميشيگان واقع مي­باشد. براي اطلاعات بيشتر در مورد اين شرکت به وب­سايت http://www.lear.com  مراجعه شود.

 

 

 

 

 

1394/09/16

لینک ها
 
آخرین تاریخ بروزرسانی ۱۳۹۷/۵/۲
كليه حقوق اين سايت متعلق به پروژه سامانه ارتباطات هوشمند خودرویی است