صفحه اصلی نقشه راه رویدادها تالار گفتگو نقشه سایت درباره ما گزارش ها English
     
 
 پروژه Compass4D

 

otc asthma inhaler uk

albuterol online

آغاز پروزه جديد اروپا به منظور گسترش ايمني جاده­ ها و خدمات بهره­ وري انرژي در 7 شهر اروپايي

در 28 ژانويه 2013 ERTICO  از آغاز پروژه مشارکتي جديد اتحاديه اروپا ( با عنوان Compass4D )  خبر داد . اين پروزه معرف مزاياي استفاده از سيستم­ هاي مشارکتي و استقرار خدمات آن براي استفاده کنندگان از جاده­ ها به منظور افزايش ايمني جاده­ ها و صرفه­ جويي در مصرف انرژي با کاهش سطح تراکم در جاده­ ها مي باشد

رانندگان مخاطب پروژه Compass4D رانندگان اتوبوس­ ها، خودروهاي اورژانس و امدادي، کاميون، تاکسي، خودروهاي الکتريکي و خودروهاي شخصي مي­ باشند. همه اين رانندگان نيازمند اطلاعات پيراموني هستند تا رانندگي امن­تر، کم استرس­تر و با مصرف انرژي کارآمدتر داشته باشند. با استفاده از اين اطلاعات  رانندگان خودروهاي اورژانسي  به صورت مطمئن­تر مي­ توانند زمان پاسخگويي به موقعيت­ هاي اورژانسي را کاهش­ دهند  و همچنين رانندگان خودروهاي الکتريکي، سودمندي بيشتري از محدوده رانندگي­ هاي طولاني خواهند داشت . رانندگان کاميون­ ها، تاکسي­ ها  و اتوبوس­ ها آرامش سفر بيشتري در هنگام  عبور از تقاطع­ هاي مجهز شده به تجهيزات اين فناوري خواهند داشت.

يکي از خدمات حمل و نقل هوشمند مشارکتي ارائه شده توسط اين پروژه، کنترل تقاطع ها مي باشد، به طوري که با  اولويت دهي به عبور خودروهاي اورژانسي و فراهم سازي امکان انطباق سرعت  وسايل نقليه عبوري با زمانبندي چراغ­ هاي راهنمايي، کارآمدي مصرف انرژي حاصل گردد.

پيش ران فعاليت هاي اين پروژه نيازمندي­ هاي مقامات مسئول معابر شهري و جاده اي مي­ باشند که نقش محوري در اين پروژه به عنوان ارائه­ دهندگان اطلاعات بلادرنگ توسط زيرساخت­ها به خودروهاي عبوري را دارند .

خدمات پياده­ سازي شده اين پروژه  پس از خاتمه، که منجر به مدل­ هاي کسب و کاري و طرح­ هاي بهره­ برداري خواهد شد،  به منظور حصول اطمينان از تداوم و پايداري آنها در آينده  زير نظر خواهد بود. برنامه­ هاي کاري شامل استانداردسازي براي استقرار جهاني  و همکاري با آمريکا و همکاران ژاپني خواهد بود.

کنسرسيوم اين پروژه متشکل از 31 شرکت همکار از 10 کشور جهان مي باشد که توسط موسسه ERTICO  - حمل و نقل هوشمند اروپا هماهنگ مي گردد. اين پروژه در ژانويه 2013 آغاز شده و به مدت 3 سال طول خواهد کشيد.

پايلوت با رانندگي واقعي اين پروژه با 574 کاربر و 334 وسيله نقليه در 7 شهر اروپا ( بوردو، کپنهاگ، آيندهوون، هلموند، نيوکاسل، تسالونيکي، ورونا و ويگو) بيش از يکسال خواهد بود ولي انتظار مي­رود تعداد کاربران و خودروها در طول پروژه افزايش يابد.

شهردار ويگو، آقاي هابيل کابالرو و ديگر مديران ارشد از جمله وينسنت متي، معاون بازاريابي و فروش شرکت زيمنس، حسين زکي­زاده مدير خودروهاي مرتبط و زيرساخت شرکت ولوو و نمايندگاني از شهر کپنهاک و CTAG، ESYCSA و VITRASA در يک کنفرانس مطبوعاتي در تاريخ 28 زانويه 2013 در شهر ويگو (اسپانيا) به منظور اعلام رسمي شروع پروژه شرکت کرده­ اند.

 


لینک ها
 ضمایم
 
 
آخرین تاریخ بروزرسانی ۱۳۹۷/۵/۲
كليه حقوق اين سايت متعلق به پروژه سامانه ارتباطات هوشمند خودرویی است